Projekt „Piękna Nasza Polska”


9 lipca – dzięki uprzejmości dyrektor Magdaleny Jarzębskiej-Kopki oraz wychowawczyni  p. Bożeny Matery – uczniowie z naszego Klubu uczestniczyli w inwentaryzacji prac nadesłanych do Przedszkola nr 2 w Radzyminie na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Polska mój Kraj”, który został zrealizowany w ramach ogólnopolskiego projektu pt. „Piękna Nasza Polska”. Koordynatorami projektu były Panie: Małgorzata Kujawa, Patrycja Andrzejewska i Bożena Matera. Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci, a do Przedszkola nr 2 w Radzyminie nadesłano wiele prac z placówek z całej Polski.

Prezentujemy kilka wyróżnionych prac, które zachwycają poziomem artystycznym, przygotowaniem merytorycznym przedszkolaków, a ponadto są świadectwem patriotycznego wychowania najmłodszego pokolenie Polaków. Wielkie brawa dla Przedszkolaków!

 

Opr. W. Kolatorski

Zdjęcia: Natalia Wrońska i Cezary Marczuk