Wieczornica Patriotyczna NADMA 2018


Wieczornica Patriotyczna w Szkole Podstawowej  im. Prymasa Tysiąclecia w Nadmie, która odbyła się 22 listopada 2018 r. odbiła się szerokim echem zarówno w naszej społeczności szkolnej, jak i wśród mieszkańców i zaproszonych na tę uroczystość gości. Na widowni zasiedli m.in. radni Gminy Radzymin i ks. Grzegorz Mioduchowski – proboszcz Parafii Św. Jana Chrzciciela w Nadmie.

Przepiękny spektakl słowno – muzyczny pt. „Bez tej miłości nie można żyć”, w wykonaniu utalentowanej młodzieży oraz nauczycieli, wywołał wiele emocji oraz chwile pełne wzruszeń i głębokich przemyśleń nad naszą trudną drogą do odzyskania Niepodległości.

Po oficjalnej części uroczystości był również czas na śpiew i taniec dla Niepodległej. W tym miejscu dziękujemy serdecznie panu Włodzimierzowi Karasińskiemu oraz zespołowi Nadzieja za uświetnienie naszej uroczystości śpiewem i oprawą instrumentalną.

Gratulacje dla Uczniów, Dyrekcji Szkoły i Nauczycieli ze Szkoły Podstawowej  im. Prymasa Tysiąclecia w Nadmie za piękny i wzruszający spektakl ukazujący polskie drogi do upragnionej Niepodległości. Wielkie uznanie dla kunsztu artystycznego, entuzjazmu i patriotyzmu Młodych Wykonawców oraz talentu Nauczycieli. Brawo!!!

Opr. Regina Kaszuba, W. Kolatorski

Zdjęcia: Cezary Marczuk